Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka

NEO telefonní přístroj pro domácnost (pevná telefonní linka),dodává se společně s 1ks přenosného náramkového tlačítka ATOM. NEO - ...

darios.cz

Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka

kliknutím zvětšíte
Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka
Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka
ks
Výrobce:Neat
Cena s DPH : 5 990,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:obvykle do 1 - 2 týdnů
Zobrazit všechny kategorie, ve kterých se položka nachází
NEO telefonní přístroj pro domácnost (pevná telefonní linka),dodává se společně s 1ks přenosného náramkového tlačítka ATOM.

NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka

NEO je jeden z nejprodávanějších produktů svého druhu v Evropě.
NEO telefonní přístroj pro sociální péči se dodává společně s 1ks přenosného náramkového tlačítka ATOM.

Slouží k odeslání poplachového hlášení po pevné telefonní lince. Poplach vyvolaný stiskem poplachového tlačítka na telefonu, nebo náramkového tlačítka ATOM, či pomocí dalších komponentů systému, může být přijat např. na mobilním telefonu, nebo ve specializovaném dispečinku. NEO telefonní přístroj pro sociální péči dokáže komunikovat s většinou zavedených softwarových řešení středisek sociální péče.
NEO telefonní přístroj obsahuje hlasitý reproduktor a citlivý mikrofon pro komunikaci mezi volajícím a volaným a podsvětlené tlačítko pro vyvolání poplachu. Může postupně volat 4 různá telefonní čísla.
Náramkovým tlačítkem lze také vyzvednout příchozí telefonní hovor, takže senior může Neo telefonní přístroj používat pro pohodlné vyřízování příchozích volání. Lze také nastavit, že se po určitém počtu zazvonění hovor automaticky vyzvedne a volající tak může přes Neo do bytu promluvit a poslechnout si, co se v bytě děje. To je velmi vývhodné za siutace, kdy panuje podezření, že senior není v pořádku.
Přístroj automaticky hlídá stav napájení, telefonní linky a radiového spojení. Obvykle se připojuje paralelně k existujícímu telefonnímu přístroji.
Napájení je ze sítě 220/230V se zálohováním interním akumulátorem na dobu 80 hodin.

Proč je specializovaný produkt, jako je NEO, pro seniory nejvhodnější:
Většina lidí si myslí, že se dostatečně postarají o své staré rodiče tím, že jim věnují svůj starý vysloužilý mobilní telefon, nebo v lepším případě koupí specializovaný mobilní telefon pro seniory.
Toto řešení může být vyhovující, pokud se jedná o seniory velmi dobrém duševním a zdravotním stavu, kteří bez problémů zvládají ovládání mobilního telefonu a riziko pádu, či jiných potíží je jen velmi malé.

Pro seniory, kteří jsou v horším stavu, však toto řešení není vhodné. Tráví většinu svého času v bytě, kde žijí. Nejčastějším rizikem, které jim hrozí, je pád na podlahu, kdy se sami bez pomoci nemohou zvednout. V tu chvíli mobilní telefon bude téměř jistě ležet někde na poličce a nebude v dosahu. Navíc je takový člověk ve stresu a začne panikařit a je nutné mu možnost přivolat pomoc v maximální míře ulehčit. Zdaleka nevhodnějším řešením je náramkové tlačítko, které je v takové situace nejlépe dosažitelné a stačí ho bez velkého přemýšlení stisknout.

Náramkové tlačítko ATOM je dostatečně malé a lehké (váží jen 12 gramů), aby nikoho neobtěžovalo mít ho neustále na ruce. Jen tak je zajištěno, že v okamžiku, kdy to bude potřeba, senior ho bude mít v dosahu.

Náramkové tlačítko ATOM je plně vodotěsné, takže ho senior může mít s sebou i v koupelně a sprše, kde uklouznutí a pád na tvrdou zem hrozí nejvíce.

Mobilní telefon je také nutné udržovat v nabitém stavu, na což staří lidé zapomínají. Náramkové tlačítko ATOM má baterii s dobou životnosti zhruba 7 let, takže vůbec není nutné se o to starat.

NEO telefonní přístroj postupně obvolává 4 různá čísla, dokud se nedovolá. Pokud je tedy první na řadě například v divadle a má ztlumený telefon, nic se neděje.

Neo se připojuje na pevnou telefonní linku, která je zdaleka nejspolehlivějším komunikačním prostředkem. Nedojde kredit, ani baterie, pevná telefonní síť není přetížená ani když se v sousedství koná rockový koncert, nebo je zrovna velká dopravní zácpa.

K telefonu NEO lze připojit další příslušenství, kdy zejména detektor kouře a plynu je v případě seniorů velmi užitečná věc, která může zachránit život i majetek.

Díky tomu, že senior nosí u sebe pouze tísňové tlačítko, které je vodotěsné a dobře odolné proti běžnému namáhání, vydrží toto řešení mnoho let provozu. To se o mobilním telefonu určitě říci nedá - po několika pádech na zem bude nejspíš nenávratně poškozen

Související zboží - Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka

SMOKE - Detektor kouře
SMOKE - Detektor kouře. Detektor kouře Smoke je napájen baterií s životností několik let, je ...
ks
Cena s DPH4 271,- CZK
GAS - Detektor plynu
SMOKE - Detektor plynu
ks
Cena s DPH6 171,- CZK
FLOOD - Detektor vytopení
FLOOD - Detektor vytopení, bezdrátový.
ks
Cena s DPH5 748,- CZK
PIR - Infračervené bezdrátové čidlo
PIR - Infračervené bezdrátové čidlo.
ks
Cena s DPH4 210,- CZK

Váš dotaz Neat NEO - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - pevná linka

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.darios.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.darios.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace