Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon

Tísňový telefon NEO pro domácnost, GSM verze, dodává se společně s 1ks přenosného náramkového tlačítka ATOM. NEO GSM - Speciální ...

darios.cz

Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon

kliknutím zvětšíte
Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon
Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon
ks
Výrobce:Neat
Cena s DPH : 8 999,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:obvykle 2 - 3 týdny
Tísňový telefon NEO pro domácnost, GSM verze, dodává se společně s 1ks přenosného náramkového tlačítka ATOM.

NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon

NEO GSM je jeden z nejprodávanějších produktů svého druhu v Evropě.
NEO GSM telefonní přístroj pro sociální péči se dodává společně s 1ks přenosného náramkového tlačítka ATOM.

Slouží k odeslání poplachového hlášení GSM sítí. Poplach vyvolaný stiskem poplachového tlačítka na telefonu, nebo náramkového tlačítka ATOM, či pomocí dalších komponentů systému, může být přijat např. na mobilním telefonu, pevné lince nebo ve specializovaném dispečinku. NEO telefonní přístroj pro sociální péči dokáže komunikovat s většinou zavedených softwarových řešení středisek sociální péče.
NEO GSM telefonní přístroj obsahuje hlasitý reproduktor a citlivý mikrofon pro komunikaci mezi volajícím a volaným a podsvětlené tlačítko pro vyvolání poplachu. Může postupně volat 4 různá telefonní čísla.
Náramkovým tlačítkem lze také vyzvednout příchozí telefonní hovor, takže senior může Neo telefonní přístroj používat pro pohodlné vyřízování příchozích volání. Lze také nastavit, že se po určitém počtu zazvonění hovor automaticky vyzvedne a volající tak může přes Neo do bytu promluvit a poslechnout si, co se v bytě děje. To je velmi vývhodné za siutace, kdy panuje podezření, že senior není v pořádku.
Přístroj automaticky hlídá stav napájení a radiového spojení.
Napájení je ze sítě 220/230V se zálohováním interním akumulátorem na dobu 80 hodin.

Proč je specializovaný produkt, jako je NEO, pro seniory nejvhodnější:
Většina lidí si myslí, že se dostatečně postarají o své staré rodiče tím, že jim věnují svůj starý vysloužilý mobilní telefon, nebo v lepším případě koupí specializovaný mobilní telefon pro seniory.
Toto řešení může být vyhovující, pokud se jedná o seniory velmi dobrém duševním a zdravotním stavu, kteří bez problémů zvládají ovládání mobilního telefonu a riziko pádu, či jiných potíží je jen velmi malé.

Pro seniory, kteří jsou v horším stavu, však toto řešení není vhodné. Tráví většinu svého času v bytě, kde žijí. Nejčastějším rizikem, které jim hrozí, je pád na podlahu, kdy se sami bez pomoci nemohou zvednout. V tu chvíli mobilní telefon bude téměř jistě ležet někde na poličce a nebude v dosahu. Navíc je takový člověk ve stresu a začne panikařit a je nutné mu možnost přivolat pomoc v maximální míře ulehčit. Zdaleka nevhodnějším řešením je náramkové tlačítko, které je v takové situace nejlépe dosažitelné a stačí ho bez velkého přemýšlení stisknout.

Náramkové tlačítko ATOM je dostatečně malé a lehké (váží jen 12 gramů), aby nikoho neobtěžovalo mít ho neustále na ruce. Jen tak je zajištěno, že v okamžiku, kdy to bude potřeba, senior ho bude mít v dosahu.

Náramkové tlačítko ATOM je plně vodotěsné, takže ho senior může mít s sebou i v koupelně a sprše, kde uklouznutí a pád na tvrdou zem hrozí nejvíce.

Mobilní telefon je také nutné udržovat v nabitém stavu, na což staří lidé zapomínají. Náramkové tlačítko ATOM má baterii s dobou životnosti zhruba 7 let, takže vůbec není nutné se o to starat.

NEO GSM telefonní přístroj postupně obvolává 4 různá čísla, dokud se nedovolá. Pokud je tedy první na řadě například v divadle a má ztlumený telefon, nic se neděje.

K telefonu NEO GSM lze připojit další příslušenství, kdy zejména detektor kouře a plynu je v případě seniorů velmi užitečná věc, která může zachránit život i majetek.

Díky tomu, že senior nosí u sebe pouze tísňové tlačítko, které je vodotěsné a dobře odolné proti běžnému namáhání, vydrží toto řešení mnoho let provozu. To se o mobilním telefonu určitě říci nedá - po několika pádech na zem bude nejspíš nenávratně poškozen

Související zboží - Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon

SMOKE - Detektor kouře
SMOKE - Detektor kouře. Detektor kouře Smoke je napájen baterií s životností několik let, je ...
ks
Cena s DPH4 271,- CZK
GAS - Detektor plynu
SMOKE - Detektor plynu
ks
Cena s DPH6 171,- CZK
FLOOD - Detektor vytopení
FLOOD - Detektor vytopení, bezdrátový.
ks
Cena s DPH5 748,- CZK
PIR - Infračervené bezdrátové čidlo
PIR - Infračervené bezdrátové čidlo.
ks
Cena s DPH4 210,- CZK

Váš dotaz Neat NEO GSM - Speciální telefonní přístroj pro sociální péči - mobilní telefon

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.darios.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.darios.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace